PROFESJONALNA PIELĘGNACJA

Vagheggi

NAJWAŻNIEJSZE

INFORMACJE

KOSZT

od 249 zł

CZAS

60 – 75 minut

SUGEROWANA LICZBA ZABIEGÓW W SERII

2 – 4 zabiegów

ZNIECZULENIE

nie

ODSTĘPY

1 – 2 tygodne

NAJLEPIEJ PLANOWAĆ

cały rok

OBSZAR

twarz, szyja, dekolt

POZNAJ ZABIEGI PIELĘGNACYJNE VAGHEGGI W SKIN COMFORT

BALANCE

Dla kogo? Skóra zanieczyszczona, mieszana i z widocznymi niedoskonałościami
Balance to dedykowana linia produktów do skóry z problemami, takimi jak: rozszerzone pory, nadmierna ilość wydzielanego sebum, krostki i nierówności. Zabieg normalizuje wydzielanie sebum oraz wygładza i wyrównuje powierzchnię skóry, gwarantując matową cerę przez cały dzień. W linii znajdziemy składniki aktywne, takie jak: dynia, awokado, ananas, wierzba biała, melaleuka skrętolistna, lawenda wąskolistna, cytrynian glinu, chłonny mikropuder.

REHYDRA

Dla kogo? Skóra w każdym wieku, wymagająca odżywienia i nawilżenia
Linia Rehydra to zabieg przeznaczony do skóry normalnej, suchej lub bardzo suchej. Efektem zabiegu jest odbudowa bariery hydrolipidowej, głębokie odżywienie i nawilżenie. W linii znajdziemy składniki aktywne takie jak prawoślaz lekarski, kwas hialuronowy, kwas ksymenowy, naturalny biosacharyd, masło shea, olej jojoba, pantenol, alantoina, hydrolat z oczaru wirginijskiego, witamina E.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Przed zabiegiem przeprowadzana jest każdorazowo holistyczna konsultacja z naszymi ekspertami. W czasie spotkania kosmetolg dokona szczegółowego wywiadu dotyczącego zdrowia, zdiagnozuje stan Twojej skóry oraz zaproponuje najlepszy dla niej plan zabiegów. Dodatkowo podczas konsultacji możesz zapytać o inne ważne dla Ciebie kwestie.

W czasie zabiegu skóra jest oczyszczana i osuszana, następnie wykonywany jest indywidualnie dobrany, totalnie wyjątkowy i niepowtarzalny zabieg pielęgnacyjny VAGHEGGI.

EFEKT

W zależności od wybranej terapii to:
Głębokie nawilżenie skóry, przywrócona równowaga hydro-lipidowa, zmniejszenie zaczerwienień, poprawa napięcia i elastyczności skóry, odżywienie i zmiękczenie skóry. Oczyszczona i delikatnie złuszczona skóra, zmniejszone wydzielanie sebum, a co za tym idzie – zmniejszenie przetłuszczania się cery, redukcja widoczności stanów zapalnych o podłożu trądzikowym, mocno odżywiona skóra

WSKAZANIA

DO ZABIEGU

  • Rozszerzone pory, błyszczenie, nierówności, wypryski
  • Przesuszona, zmęczona, ziemista cera
  • Oczyszczenie i delikatne złuszczenie skóry
  • Zapobieganie przetłuszczaniu się cery
  • Redukcja widoczności stanów zapalnych o podłożu trądzikowym
  • Regulacja procesów złuszczania i oczyszczania skóry
  • Odżywienie skóry

PRZECIWWSKAZANIA

DO ZABIEGU

  • Uczulenie na aktywne składniki zawarte w zabiegach

CENNIK

ZABIEGÓW