KLINIKA

NASZ

ZESPÓŁ

ALICJA

Nazywam się Alicja Kowalska i całe moje zawodowe życie jestem związana z obszarem zdrowia i urody. Z wykształcenia jestem mgr fizyki medycznej (studia ukończyłam na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach), ale przede wszystkim jestem absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi (kierunek Farmacja Medyczna) oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Jagiellońskim (kierunek Kosmetologia). Moje przygotowanie to nie tylko wykształcenie, ale również lata pracy doświadczeń zawodowych oraz kontaktu z ludźmi – wszystko to skłoniło mnie do utworzenia Skin Comfort, gdzie komfort klientów jest zawsze na pierwszym miejscu. Od kiedy pamiętam, chciałam pracować w bezpośrednim kontakcie z ludźmi – i w poprzedniej pracy tego najbardziej mi brakowało. Nie było łatwo zdecydować o zmianie i założeniu Skin Comfort, ale teraz wiem, że była to świetna decyzja. Bardzo lubię moich klientów i to dzięki nim każdy dzień jest wyjątkowy.

Najważniejszy punkt w zabiegach kosmetologicznych to technologia. Oddaję do Twojej dyspozycji najnowocześniejszą, sprawdzoną i bezpieczną technologię marek Palomar (Vectus) czy Deka (Onda). To gwarancja skuteczności i Twojej satysfakcji z naszej współpracy.

2-lq

PATRYCJA

Mam na imię Patrycja i swoją przygodę z gabinetem Skin Comfort rozpoczęłam w czerwcu 2022 r. Z wykształcenia jestem biotechnologiem (studia ukończyłam na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) oraz magistrem kosmetologii (kształciłam się w tym kierunku na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie oraz na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach). Już na samym początku mojej pracy w branży beauty konikiem stały się zabiegi z wykorzystaniem technologii Hi-Tech. Są to najbardziej nowoczesne rozwiązania aparaturowe, pomocne m.in w redukcji cellulitu czy walki z niechcianym owłosieniem. Na co dzień właśnie tym zajmuję się w Skin Comfort. Moja praca to moja pasja. Każdy klient jest dla mnie tak samo ważny, dlatego też możecie liczyć na indywidualne i pełne empatii podejście do każdego. Do swojej pracy podchodzę z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wasza satysfakcja jest dla mnie priorytetem.

vectus-promo-50

NASZA

MISJA

O jakości usług świadczą nie tylko pasja i profesjonalizm oraz najnowocześniejsze technologie, ale przede wszystkim doświadczenie. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na indywidualne podejście i dopasowane do ich potrzeb zabiegi.

Zależy nam, żeby każdy czuł się komfortowo i wyjątkowo – tutaj to Ty jesteś na pierwszym miejscu.

Wiemy, że konsultacja przedzabiegowa jest bardzo istotna, ale nie zapominamy o tym, że kontakt po zabiegu jest równie ważny, dlatego zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, doświadczony personel jest dla Państwa zawsze dostępny i z wielką radością pomoże w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości.