Laser Vectus | Skin Comfort | Centrum depilacji laserowej

Laser Vectus – według wielu pacjentów to najlepszy laser do depilacji.

W klinikach medycyny estetycznej i gabinetach kosmetycznych dostępnych jest wiele rodzajów laserów. Można nimi usunąć przebarwienia czy tatuaże, zamknąć naczynka krwionośne lub pozbyć się niechcianego owłosienia.

 

Marząc o gładkiej skórze pozbawionej włosków, często szukamy odpowiedzi na pytanie, jaki jest najlepszy laser do depilacji. Jeśli zależy nam na szybkim, skutecznym, a, co najważniejsze, bezpiecznym rozwiązaniu, warto wybrać laser Vectus.

 

Vectus jest to wyróżniający się na tle konkurencji laser diodowy do depilacji. Stworzony przez ekspertów renomowanej amerykańskiej firmy Palomar Medical Technologies, od wielu lat cieszy się bardzo dobrą opinią – zarówno wśród specjalistów, jak i pacjentów.

Depilacja laserowa pach laser Vectus Skin Comfort Kielce
Depilacja laserowa bikini laser Vectus Skin Comfort Kielce

Depilacja laserem diodowym

Na zabiegi wykonywane właśnie nim decydują się wszyscy, którym zależy na najskuteczniejszej i praktycznie bezbolesnej depilacji laserowej. To zdecydowanie najlepszy laser  –  cechują go najwyższe parametry techniczne, a to przekłada się na jego wydajność.

 

Jest całkowicie bezpieczny i skuteczny, co zostało potwierdzone certyfikatem wydanym przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA).

Depilacja laserowa Vectus

Na uwagę zasługują szczególne, opatentowane przez naukowców z Harvard University, technologie. To właśnie one sprawiają, że depilacja laserem Palomar Vectus jest dla pacjentów komfortowa i  w pełni bezpieczna. Laser medyczny został wyposażony w czujnik SkinTel, czyli inteligenty czytnik, który, po przyłożeniu w miejsce depilacji, odczytuje poziom melaniny w skórze i automatycznie dobiera najkorzystniejsze parametry zabiegu. Moc lasera zostaje indywidualnie dostosowana do rodzaju karnacji i koloru włosów pacjenta, co w praktyce oznacza, że zmniejsza do zera ryzyko poparzeń skóry.

 

Depilacja laserem Vectus jest też praktycznie bezbolesna, a to za sprawą kolejnej nowatorskiej metody, jaką jest Advanced Contact Cooling – zastosowane w głowicy rozwiązanie ma na celu chłodzenie skóry przed, w trakcie i po emisji światła. Dzięki temu depilacja laserowa diodowa Vectus jest bardzo komfortowa, a uczucie ciepła podczas wykonywania zabiegu jest zredukowane do minimum. Pacjent odczuwa wówczas jedynie minimalne ukłucia, związane z przenikaniem wiązki światła do cebulki.

Depilacja laserowa brody laser Vectus Skin Comfort Kielce
Depilacja laserowa bikini laser Vectus Skin Comfort Kielce

Laser diodowy Palomar Vectus

Jeszcze kilka lat temu depilacja laserem diodowym kojarzyła się z wieloma godzinami spędzonymi w gabinecie. Niewielkich rozmiarów głowica przykładana do skóry centymetr przy centymetrze to już przeszłość – decydując się na laser Vectus, otrzymujemy gwarancję szybkiego usuwania owłosienia. To wszystko za sprawą dwóch końcówek zabiegowych – dużej i małej – które są dostosowane do obszarów depilacji.

 

Palomar Vectus to synonim najwyższej jakości, a szybka i trwała depilacja laserowa, jaką można wykonać z jego użyciem, sprawia, że każdego dnia zdobywa fanów na całym świecie.

Skuteczność

Laser diodowy Palomar Vectus, niszczy macierz włosa (jego “żywą” cześć), tym samym hamując odbudowę nowej cebulki.
Wyższa skuteczność lasera diodowego Vectus w stosunku do wiodących technologii rynkowych potwierdzona jest badaniami klinicznymi.

Bezpieczeństwo

Vectus to pierwszy laser na świecie, który wykorzystuje inteligentny czytnik poziomu melaniny w skórze Skintel®. Na podstawie odczytu, urządzenie dobiera optymalne i bezpieczne wartości mocy lasera, indywidualnie dostosowane do Twojego fototypu skóry.

Komfort

Zaawansowany system chłodzenia Advanced Contact Cooling sprawia, że obszar do którego przykładamy głowicę jest kontaktowo schładzany.
Niweluje to niemiłe uczucie gorąca. W trakcie zabiegu będziesz odczuwać minimalne ukłucia związane z przenikaniem impulsu do cebulki.

Szybkość

Dzięki zwiększonej końcówce zabiegowej, laser Vectus pozwala wykonać zabieg epilacji dużych obszarów w zaledwie kilka minut.

Laser Vectus – opinie naszych klientów

Często, zanim zdecydujemy się na konkretny laser do depilacji, pytamy o opinie. Nic dziwnego – każdy z nas chce wybrać najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie. Dla mnie najważniejsze są wrażenia naszych klientów.

 

Cieszy mnie fakt, jak wielu naszych gości wydaje laserowi diodowemu Palomar Vectus dobre opinie, wspominając sam zabieg jako szybki i praktycznie bezbolesny, a do tego przynoszący spektakularne efekty – idealnie gładką skórę. Jest to depilacja trwała, skuteczna i komfortowa.

Depilacja laserowa bikini laser Vectus Skin Comfort

Jak wygląda pierwszy zabieg epilacji laserowej

Pierwsza wizyta w nowym miejscu zawsze wiąże się z delikatnym stresem i dyskomfortem. Przywilej mają salony SPA, które kojarzą…

Czy to możliwe, że nie każdy “laser” jest laserem?

Epilacja laserowa – tak jak sama nazwa wskazuje, wykonywana jest urządzeniem (laserem) zaawansowanym technologicznie…

Czy boli? Czy działa? Czyli fakty i mity o epilacji laserowej

Najczęstszą obawą wśród osób decydujących się na zabiegi trwałej epilacji laserowej jest bolesność. Pacjentki, które nigdy wcześniej…

Dlaczego epilacja laserowa Vectus?

We wcześniejszych publikacjach, dużo wspominam o technologii Palomar Vectus jako obecnie jednym z lepszych urządzeń do usuwania…

Epilacja laserowa – chwilowa moda czy poprawa jakości życia?

Większość młodych dziewczyn po upływie trzynastego roku życia zaczyna stosować maszynki do golenia w celu pozbycia się uporczywych…

Technologia laserowa, a inne metody depilacji

Z biegiem czasu coraz częściej zauważamy, że z najróżniejszych zabiegów usuwania nadmiernego owłosienia korzystają nie tylko kobiety…

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen