Depilacja laserowa wąsika | Skin Comfort | Centrum depilacji laserowej

Depilacja laserowa wąsika

Depilacja laserowa wąsika jest jednym z najszybszych zabiegów depilacji laserowej – trwa około pięciu minut. Większość z nas ma delikatny meszek nad górną wargą. Często zdarza się jednak, że te niemal niewidoczne włoski stają się grubsze i ciemniejsze. Sięgamy wtedy po plastry z woskiem lub krem do depilacji, ale wąsik szybko odrasta. Jeśli zdecydujemy się na maszynkę do golenia, to już po kilkunastu godzinach zobaczymy ostry odrost. Jak sobie poradzić z tym problemem? Najlepszym rozwiązaniem będzie laserowe usuwanie wąsika.

 

Przeczytaj artykuł: Depilacja laserowa – na czym polega?

 

Spójrzmy prawdzie w oczy – kobiecy wąsik nie jest żadnym atrybutem kobiecości, nie dodaje również urody. Decydując się na depilację laserową wąsika, sprawimy, że nasza twarz będzie wyglądała schludnie i nienagannie.

 

Usuwanie wąsika laserem jest jednym z najszybszych zabiegów depilacji laserowej – trwa około pięciu minut. Ponieważ obszar nad górną wargą ma bardzo małą powierzchnię, a z drugiej strony – wymaga dużej precyzji, laser zostaje wyposażony w najmniejszą głowicę. To nam daje gwarancję, że każdy mieszek włosowy zostanie skutecznie zniszczony. W ciągu kilku zabiegów po wąsiku nie będzie już śladu.

 

Depilacja laserowa wąsika cena

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 50zł!

Depilacja laserowa wąsika laser Vectus Skin Comfort

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen