Depilacja laserowa uszu | Skin Comfort | Centrum depilacji laserowej

Depilacja laserowa uszu

Włoski rosnące w uszach to problem nie tylko estetyczny – mogą się na nich odkładać różne zanieczyszczenia lub nadmiar woskowiny, co konsekwencji powoduje swędzenie oraz utrudnia utrzymanie prawidłowej higieny. Przycinane lub golone włoski szybko odrastają, a ich wyrywanie (woskiem czy pęsetą) to zabieg bardzo nieprzyjemny i niestety nietrwały.

 

Owłosienie na małżowinach usznych nie należy do rzadkości. Przyczyną są uwarunkowania genetyczne oraz zaburzenia hormonalne (w wyniku nieprawidłowo prowadzonej kuracji hormonalnej lub patologicznej aktywności gruczołów płciowych). Z problemem tym zmagają się głównie mężczyźni, choć nie jest to regułą – mają je również niektóre kobiety.

 

Przeczytaj artykuł: Depilacja laserowa na czym polega?

 

Dla wszystkich, którzy mają dosyć częstego usuwania włosków z tych miejsc, jest depilacja laserowa uszu. Ponadto samodzielnie, korzystając z domowych metod, nie jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego włoska – zrobi to za nas kosmetolog. Laserowe usuwanie włosów z uszu to zabieg szybki, komfortowy i trwały.

 

Depilacja laserowa uszu cena

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 50zł!

Depilacja laserowa uszu laser Vectus Skin Comfort Kielce

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen