Depilacja laserowa pośladków | Skin Comfort | Centrum depilacji

Depilacja laserowa pośladków

Depilacja laserowa pośladków oraz strefy międzypośladkowej to hit komfortowej depilacji. Dlaczego?
W ten sposób jest nam dużo łatwiej utrzymać higienę – na włoskach często osadzają się zanieczyszczenia czy bakterie. Nie bez znaczenia pozostają również względy estetyczne – wyeksponowane na plaży gładkie pośladki to już właściwie standard, a nie chwilowa moda.
Domowe sposoby przysparzają wielu trudności – trudno jest efektywnie pozbyć się włosków z tego obszaru. Korzystanie z metod takich jak golenie czy depilacja woskiem może skończyć się swędzeniem i przesuszeniem miejsc intymnych.

 

Przeczytaj artykuł: Depilacja laserowa na czym polega?

 

Efekt czystej i gładkiej skóry zapewni nam depilacja laserowa pośladków. Jest to zabieg, który z roku na rok staje się popularniejszy.
Depilacja między pośladkami nie jest już tematem tabu. Pamiętajmy jednak, że skóra okolic intymnych – w tym także pośladków, a zwłaszcza okolic odbytu – jest bardzo wrażliwa. Właśnie dlatego powinna być traktowana z należytą starannością. Przed zabiegiem zwróćmy szczególną uwagę na to, by jej nie podrażnić lub nie zainfekować.

 

Z zabiegu depilacji laserowej między pośladkami mogą skorzystać również mężczyźni. Z gładkiej skóry łatwiej jest usunąć zanieczyszczenia, będące często przyczyną wielu nieprzyjemnych infekcji.
U panów owłosienie tych okolic jest zwykle dużo twardsze, grubsze i ciemniejsze, a co za tym idzie – dużo szybciej można je usunąć laserem.

 

Depilacja laserowa pośladków cena

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 125 zł!

Depilacja laserowa pośladków laser Vectus Skin Comfort Kielce

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen