Depilacja laserowa pleców | Skin Comfort | Centrum depilacji

Depilacja laserowa pleców

Depilacja laserowa pleców to skuteczny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Pojedyncze włoski, które pojawiają się na plecach mężczyzn, są normą. Problem natomiast pojawia się wtedy, gdy całe plecy (często nawet wraz z ramionami) pokryte są grubym owłosieniem. Za taki stan rzeczy odpowiedzialny jest wysoki poziom testosteronu.

 

Przeczytaj artykuł: Depilacja laserowa na czym polega?

 

Panowie, przyznajmy rację – usuwanie włosów z pleców to nie lada wyczyn. Praktycznie nie jest możliwe wykonanie tego zabiegu samodzielnie, dlatego zwykle musimy angażować w to inne osoby. Jeśli wybierzemy maszynkę do golenia, to kłujące włoski szybko odrosną i będą haczyć o koszulkę, a skóra zapewne zareaguje swędzeniem i podrażnieniem. Codzienne golenie jest zresztą bardzo uciążliwe. Jeśli natomiast zdecydujemy się na użycie wosku, przygotujmy się na niemały ból. Choć jest to metoda trochę trwalsza (bo efekt utrzymuje się nawet kilka tygodni), sprzyja powstawaniu stanów zapalnych (będących skutkiem wrastania włosków). Jeśli nas to nie przekonuje, postawmy na skuteczne rozwiązanie – depilację laserową pleców.

 

Czy zabieg jest dedykowany wyłącznie dla mężczyzn? Nie, także kobiety mogą skorzystać z oferty zabiegu depilacja laserowa pleców. Owłosienie pojawiające się na tej części ciała u pań jest odpowiedzią na zaburzenia hormonalne i, choć bywa zdecydowanie słabsze od tego występującego u płci przeciwnej, także możemy je trwale usunąć.

 

Depilacja laserowa pleców cena

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 200 zł!

Depilacja laserowa pleców laser Vectus Skin Comfort Kielce

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen