Depilacja laserowa pach | Skin Comfort | Centrum depilacji laserowej

Depilacja laserowa pach

Depilacja laserowa pach jest w dzisiejszych czasach standardem. Decydują się na nią głównie kobiety, choć także wśród mężczyzn ma wielu zwolenników. Co jakiś czas pojawiają się nowe trendy związane z owłosieniem pod pachami – raz pozwalamy im naturalnie rosnąć, innym razem je farbujemy lub nawet układamy w wymyślne fryzury – jednak są to tylko chwilowe mody, które szybko przemijają.

 

Przeczytaj artykuł: Depilacja laserowa na czym polega?

 

Z biologicznego punktu widzenia włosy pod pachami pełnią niebagatelną rolę. Wchłaniają i wzmacniają wytwarzane przez nasz organizm feromony, czyli substancje będące nośnikiem informacji o naszym stanie emocjonalnym czy gotowości seksualnej. Mimo to zwykle pozbywamy włosków z tych miejsc – nic dziwnego, gołe pachy jest dużo łatwiej utrzymać w czystości.

 

Pamiętajmy, że doły pachowe są miejscem ciepłym i wilgotnym, na włoskach osadza się pot, a stąd już krótka droga do namnażania bakterii i powstania nieprzyjemnego zapachu. Maszynka do golenia to nie najlepsze rozwiązanie, bo odrastające włoski będą widoczne już kolejnego dnia, a ich ostre i twarde końcówki mogą podrażniać skórę i haczyć o ubranie. Jeśli zależy nam na jedynym skutecznym i trwałym rozwiązaniu, wybierzmy depilację laserową pach.

 

Depilacja laserowa pach cena

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 100 zł!

Depilacja laserowa pach laser Vectus Skin Comfort Kielce

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen