Depilacja laserowa nóg | Skin Comfort | Centrum depilacji laserowej

Depilacja laserowa nóg

Depilacja laserowa nóg to zabieg dla wszystkich kobiet, które marzą o pięknych i gładkich nogach. Chętnie eksponujemy tę część ciała, ubierając krótkie sukienki lub spódniczki.
Niestety, korzystanie z domowych metod usuwania owłosienia często przynosi efekt odwrotny do zamierzonego. Golenie zwykle skutkuje podrażnieniem skóry oraz szybko odrastającymi włoskami, natomiast depilacja woskiem czy depilatorem mechanicznym – choć przynosi trochę trwalszy efekt – wiąże się z bólem, a konsekwencją są wrastające włoski.
Zapomnijmy o tym problemie i jeszcze dziś umówmy się na zabieg laserowej depilacji nóg.

 

Przeczytaj artykuł: Depilacja laserowa na czym polega?

 

Depilacja laserowa nóg to gwarancja skuteczności i trwałości. Do zabiegu zostanie wykorzystana największa głowica lasera, która bezproblemowo obejmie tak dużą powierzchnię. Możemy zdecydować się na usunięcie włosków z całych nóg, choć zdarza się, że panie decydują się wyłącznie na depilację laserową łydek lub samych ud.

 

Okazuje się, że depilacja laserowa nóg cieszy się dobrą opinią także wśród niektórych panów. Choć mężczyźni częściej decydują się na laserowe usuwanie owłosienia z innych części ciała (pleców, klatki piersiowej czy brzucha), nie brakuje w tej grupie także tych, którzy cenią sobie gładką skórę nóg.

 

Depilacja laserowa nóg cena

 

Koszt jednego zabiegu całych nóg laserem Vectus, zaczyna się już od 300 zł!

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen