Depilacja laserowa brzucha | Skin Comfort | Centrum depilacji laserowej

Depilacja laserowa brzucha

Depilacja laserowa brzucha to zabieg dedykowany bez względu na płeć. Jędrny, płaski i gładki brzuch to marzenie zarówno kobiet, jak i mężczyzn. U panów występowanie owłosienia w tym miejscu jest zjawiskiem powszechnym, jednak coraz częściej decydują się oni na jego trwałe usunięcie, które jako jedyne zapewnia depilacja laserowa brzucha.
Grube i ciemne włoski rosnące pomiędzy klatką piersiową a strefą bikini przestają już być modne – zresztą bez nich dużo łatwiej jest utrzymać higienę.

 

Przeczytaj artykuł: Depilacja laserowa na czym polega?

 

Owłosienie brzucha występuje także u kobiet. Zwykle pojawia się na linii przebiegającej od pępka do szczytu wzgórka łonowego.
Ten obszar nazywany jest skórą pokrywającą kresę białą, czyli silny splot włókien kolagenowych, łączących oba mięśnie proste brzucha. Jeśli owłosienie, zamiast delikatnego meszku, jest gęste i mocne, powodem jego wystąpienia mogą być zaburzenia pracy gospodarki hormonalnej.
Niezależnie od przyczyny, można je szybko i trwale usunąć – wystarczy kilka zabiegów depilacji laserowej brzucha, by niechciane owłosienie już nigdy nie powróciło.

 

Zabieg jest szybki i komfortowy, a ze względu na to, że skóra na brzuchu nie należy do najdelikatniejszych, nie powinien również sprawiać większego dyskomfortu.

 

Depilacja laserowa brzucha cena

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 100 zł!

Depilacja laserowa brzucha laser Vectus Skin Comfort Kielce

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen