Depilacja laserowa brody | Skin Comfort | Centrum depilacji laserowej

Depilacja laserowa brody

Depilacja laserowa brody to zabieg, na który coraz częściej decydują się mężczyźni. Choć zarost na twarzy jest zjawiskiem zupełnie normalnym, wiele panów decyduje się na jego laserowe usunięcie. Codzienne golenie jest uciążliwe, sprzyja również powstawaniu podrażnień, skaleczeń czy stanów zapalnych. Depilacja laserowa brody przynosi efekt w postaci gładkiej skóry pozbawionej ostrego odrostu.

 

Depilacja laserowa na czym polega?

 

Czy tylko panowie mogą zdecydować się na tego typu zabieg? Nie! Kobiety również korzystają z oferty gabinetów kosmetycznych i usuwają niechciane włoski laserem. Występujące u płci pięknej nadmierne i grube owłosienie na brodzie jest efektem zaburzeń hormonalnych. Usuwanie go maszynką do golenia spowoduje, że będzie silniejsze i bardziej widoczne.

 

Pęseta lub wosk także nie stanowi najlepszego rozwiązania – włoski szybko powracają, dodatkowo wrastając w skórę i powodując nieestetyczne (i często bolesne) stany zapalne. Kobiety, którym ten problem nie jest obcy, mogą zdecydować się na depilację laserową brody, której efekt pozostanie z nami na zawsze.

 

Depilacja laserowa brody cena

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 75 zł!

Depilacja laserowa brody laser Vectus Skin Comfort Kielce

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen