Depilacja laserowa brodawek sutkowych | Skin Comfort | Centrum depilacji

Depilacja laserowa brodawek sutkowych

Depilacja laserowa brodawek sutkowych to zabieg polecany szczególnie, gdy owłosienie skóry wokół piersi jest dla kobiet często kłopotliwe i zawstydzające. Jeśli borykamy się z tym problemem, nie używajmy golarki, ponieważ są to miejsca bardzo wrażliwe, które łatwo jest podrażnić lub nawet zranić.  Idealnym wyborem jest depilacja laserowa skóry wokół brodawek sutkowych. Zabieg potrwa zaledwie chwilę, a powtórzony systematycznie jeszcze kilka razy pozwoli nam pożegnać się z włoskami w tym miejscu.

 

Przeczytaj artykuł: Depilacja laserowa na czym polega?

 

Włosy na torsie mężczyzny są zwykle grube i sztywne – jedni panowie mają ich zaledwie kilkanaście, inni posiadają bujne owłosienie na całej długości klatki piersiowej. Obie sytuacje są zupełnie prawidłowe. Okazuje się jednak, że włoski w okolicach piersi nie są domeną wyłącznie mężczyzn – bardzo często mają je również kobiety. Ich pojawienie się jest efektem zaburzeń hormonalnych, przyjmowanych leków bądź predyspozycji genetycznych.

Oczywiście mężczyźni także mogą zdecydować się na depilację laserową skóry piersi, choć ta najczęściej odbywa się przy okazji laserowego usuwania owłosienia z całej klatki piersiowej.

 

Depilacja laserowa brodawek sutkowych cena

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 50 zł!

Depilacja laserowa brodawek sutkowych laser Vectus Skin Comfort Kielce

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen