Depilacja laserowa bikini | Skin Comfort | Centrum depilacji

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów kosmetycznych. Decydują się na niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Jest to zabieg pielęgnacyjny znacznie poprawiający komfort życia – pozwala zachować estetykę oraz odpowiednią higienę.

 

Choć niechciane owłosienie z tych okolic usuwa już większość z nas, często nie robimy tego prawidłowo. Pamiętajmy, że nie wszystkie domowe sposoby sprawdzą się przy depilacji tak wrażliwej skóry – żaden z nich również nie będzie gwarantował trwałych efektów. Jedynym skutecznym zabiegiem, który możemy przeprowadzić komfortowo w gabinetach kosmetycznych, jest laserowa depilacja bikini.

 

Depilacja laserowa na czym polega?

 

Rezultaty depilacji laserowej bikini są zdumiewające, dlatego cieszy się ona dobrą opinią wśród klientów. Na czym dokładnie polega depilacja bikini laserem? Jej klasyczna wersja opiera się na trwałym usunięciu niechcianego owłosienia wyłącznie z okolic pachwin oraz podbrzusza (tzw. linii białej).

 

Depilacja francuska bikini jest kolejnym rodzajem, w którym włoski usuwane są dodatkowo z bocznych części wzgórka łonowego – takie rozwiązanie pozwala na założenie nawet bardzo wyciętego stroju kąpielowego. Zdecydowanie najpopularniejszym wyborem jest jednak depilacja brazylijska laserem.

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 100 zł!

Depilacja laserowa bikini laser Vectus Skin Comfort Kielce
Depilacja laserowa bikini laser Vectus Skin Comfort Kielce

Depilacja laserowa okolic intymnych

Depilacja laserowa okolic bikini to gwarancja efektu w pełni skutecznego i trwałego. Właśnie z tego powodu decydują się na nią również panowie. Męską odpowiedzią na kobiecą depilację laserową brazylijską jest boyzilian. Oznacza całościową laserową depilację miejsc intymnych, a zatem obejmuje penis, jądra, wzgórek łonowy oraz szparę międzypośladkową.

 

Wielu pacjentów obawia się, że depilacja laserowa okolic intymnych jest bolesna. Choć są to miejsca wyjątkowo wrażliwe, usuwanie z nich owłosienia laserem nie powinno sprawiać bólu –  stosowanie wosku lub pasty cukrowej wiąże się z dużo większym dyskomfortem, a przy tym nie daje trwałych rezultatów. Niemal stuprocentową skuteczność gwarantuje jedynie laserowe usuwanie owłosienia z okolic bikini.

 

Koszt jednego zabiegu laserem Vectus, zaczyna się już od 100 zł!

Cenię Twój czas i budżet, dlatego mam dla Ciebie kilka ciekawych propozycji.

Przetestuj zabieg w wyjątkowej cenie.

Jak ocenić czy zabieg epilacji laserowej jest dla mnie? Najlepiej na własnej skórze.

Happy Hours

Preferujesz godziny w środku dnia? Świetnie się składa bo w godzinach od 12:00 do 15:00 nasze ceny są niższe o nawet o 20%

Pierwszy raz w Skin Comfort?

Zanim podejmiesz decyzję o wyborze odpowiedniej technologii warto mieć pewność.

Rezerwuj wizytę +24h i korzystaj z niższych cen